AdreNOline

Ultimate Nutrition AdreNOline

AdreNOline marki Ultimate Nutrition należy obecnie do jednych z najbardziej zaawansowanych preparatów na rynku kulturystyki, moc działania tego suplementu potwierdzają największe sławy spośród sportowców zawodowo uprawiających tę dyscyplinę sportu. Unikalna formuła tego preparatu wyzwala niesamowite pokłady energii, pobudza moc mięśni, co przekłada się na niezwykle dynamiczny anabolizm organizmu.

AdreNOline zawiera Energy Complex, połączenie kofeiny z wieloma cennymi witaminami i minerałami, które wpływają na znaczące pobudzenie neuro- mięśniowe. W trakcie wysiłku podczas treningu intensywnie wzrasta poziom adrenaliny, która pobudza do działania mózg, serce i układ krążenia. Kolejny składnik preparatu- NO DyNOmite Complex bardzo silnie pobudza transport krwi do pracujących intensywnie mięśnie, pompując je w zauważalnym niemal od razu czasie. Ocenia się, że podczas kilkunastu minut mięśnie zostają napompowane nawet o dwa, trzy centymetry, co jest niezwykle znaczącym efektem.

Z kolei nad wysokim tempem treningu, a także przebiegiem efektywności działania AdreNOline czuwa specjalny zestaw substancji Tatigue Extender Complex, składający się z beta- alaniny oraz l-karnozyny. Substancje te sprawiają, że organizm nie odczuwa w ogóle zmęczenia, nawet podczas wyjątkowo wyczerpującego treningu, w związku z czym sportowiec może wykonywać ćwiczenia znacznie bardziej obciążające, których przed stosowaniem preparatu nie był w stanie wykonywać.