AminoBolic

Ultimate Nutrition AminoBolic

AminoBolic marki Ultimate Nutrition to odżywka aminokwasowa o bogatej formule. Jedna porcja suplementu zawiera 6000 mg L- leucyny, co wprowadza organizm w stan anaboliczny, redukuje zmęczenie mięśni podczas treningu, podnosi poziom syntezy białka, a przy tym odżywka ta nie zawiera żadnych wspomagaczy.

Odżywka AminoBolic to kompleks aminokwasów w czystej formie, dostarczający organizmowi białek niezbędnych do budowy mięśni i ich regeneracji. Producent zaproponował tutaj nową postać tabletek- tak zwanych kapletek, które są łatwe do połykania, można je także zabierać ze sobą na trening, łatwo się trawią, szybko wchłaniają, nie powodują również wzdęć.

Odżywka AminoBolic przeznaczona jest dla wielu osób, które potrzebują potężnej dawki wartości odżywczych- jej skład jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie, ale również wegetarian, osób wyjątkowo zestresowanych czy uczulonych na białko. Sportowcy czynnie uprawiający sporty siłowe i wyczynowe są szczególnie narażeni na utratę aminokwasów w organizmie, a to sprawia, że ubywa energii i mogą się pojawić problemy zdrowotne. Dlatego tak ważne jest, by dostarczać w takim wypadku niezbędnych aminokwasów w postaci suplementacji białkowej.

AminoBolic firmy Ultimate Nutrition zawiera kompleks najważniejszych aminokwasów w wolnej postaci, w ich skład wchodzą aminokwasy rozgałęzione, tauryna i glutamina, które łącząc się tworzą formułę odpowiadającą za postawienie organizmu w silny stan anaboliczny.