Arginina, ornityna i lizyna

Ultimate Nutrition AOL

AOL to trzy aminokwasy arginina, ornityna i lizyna w jednym, czyli preparat marki Ultimate Nutrition, stosowany jako nocny stymulator hormonu wzrostu. Doskonale dobrane składniki powodują, że hormon wzrostu jest pobudzany i uwalniany, a systematycznie stosowany przed snem preparat zdecydowanie wpływa na poprawę wyglądu sylwetki i regenerację organizmu. Jest to podstawowy suplement diety zalecany sportowcom uprawiającym sporty siłowe i wytrzymałościowe.

Pierwszy ze składników AOL to arginina, która pobudza układ immunologiczny, zapewnia prawidłową pracę mięśni, poza tym wspomaga spalanie zapasów nagromadzonego tłuszczu. Ornityna natomiast zapobiega rozpadowi mięśni, potęguje działanie anaboliczne insuliny, którą pobudza do wydzielania się. Lizyna z kolei wpływa na wzrost i odnowę tkanek, produkuje przeciwciała, hormony i enzymy, również użytkowanie dobrych kwasów tłuszczowych jest przez nią regulowane.

AOL to mieszanka aminokwasów, które powodują wydzielanie hormonu wzrostu, a to przekłada się na szybki przyrost suchej masy mięśniowej, o jakiej marzy wielu szczególnie początkujących kulturystów. Jej stosowanie zalecane jest przed snem w ilości trzech kapsułek dziennie.