GABA

Ultimate Nutrition GABA

GABA marki Ultimate Nutrition to suplement diety w kapsułkach, który ma szerokie spektrum działania. Przede wszystkim podnosi poziom hormonu odpowiedzialnego za wzrost i skuteczność- HGH. Powoduje szybki przyrost masy mięśniowej, poprzez wzrost testosteronu wpływa na funkcjonowanie i regulację męskich hormonów płciowych. Odżywka nasila procesy spalania tłuszczów i wpływa na uwalnianie z nich energii, dzięki czemu zwiększa wytrzymałość i poprawia wydolność organizmu, a regulacja apetytu pozwala ponadto na utrzymanie wagi w ryzach.

Badania medyczne wykazują, że GABA pomaga szybko odzyskać formę nawet po długim okresie bez uprawiania ćwiczeń. Dodatkowe zalety stosowania tego suplementu to stabilizacja ciśnienia krwi, zapobieganie bólom oraz zmniejszanie ryzyka wystąpienia skurczów mięśniowych podczas uprawiania ćwiczeń, co ma szczególne znaczenie u osób po przerwie w treningach. Odżywka optymalizuje ponadto pracę komórek nerwowych, wyzwala także serotoninę odpowiedzialną za dobry nastrój i spokojny sen.

Producent obiecuje, że stosowanie GABA to same zalety: więcej mięśni w krótkim czasie, więcej siły organizmu do uprawiania sportów wyczynowych i siłowych, a przy tym mniej tkanki tłuszczowej, niż przy innych suplementach tego typu. Środek stosuje się przed snem, najlepiej jest zażywać po dwie kapsułki dziennie.