Glutapure

Ultimate Nutrition Glutapure

Suplement diety Glutapure marki Ultimate Nutrition to odżywka L- glutaminowa, stuprocentowo czysta, przebadana farmakologicznie, mikrorozdrobniona. Jej najważniejszym działaniem jest powstrzymywanie rozpadu białek i ułatwienie ich odbudowy, a także nabywania siły i masy mięśniowej. Odżywka uważana jest przez sportowców za jeden z najlepszych, najbardziej wartościowych suplementów diety.

L- glutamina zawarta w suplemencie Glutapure optymalizuje proces rozpadu białek, łagodzi katabolizm, poza tym magazynuje azot- pierwiastek odpowiedzialny za budowę mięśni. Osoby uprawiające biegi maratońskie szczególnie sobie chwalą ten suplement, glutamina znacząco wspomaga długotrwałe wysiłki tlenowe. Glutamina zawarta w odżywce ponadto zwiększa poziom hormonu wzrostu, co z jednej strony wpływa na rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej, a z drugiej hamuje rozwój tkanki tłuszczowej.

Podstawowe zalety odżywki l-glutaminowej marki Ultimate Nutrition to zapobieganie stanom przemęczenia i przetrenowania, zwiększanie odporności organizmu, a także utrzymywanie równowagi kwasowo- zasadowej. Suplement stosuje się w postaci zmiksowanej z wodą lub sokiem, zwykle zażywa się się od razu po przebudzeniu, czyli na pusty żołądek, następnie bezpośrednio po treningu i tuż przed snem.