Horse Power

Ultimate Nutrition Horse Power

Horse Power marki Ultimate Nutrition to odżywka kreatynowa, której nowa formuła zawiera aż dwadzieścia składników sprawiających, że organizm odnotowuje niesamowite napompowanie mięśni, niebywały wzrost siły i wytrzymałości, a także zdecydowanie szybszą regenerację. Suplement tworzy w organizmie środowisko anaboliczne, wpływa na wzrost produkcji tlenku azotu, co przekłada się na niewiarygodne efekty w postaci rozrostu mięśni.

Odżywka Horse Power sprawia, że następuje wzrost przepływu krwi do mięśni, zostają doprowadzone do nich niezbędne składniki odżywcze, tlen i hormony. W skład suplementu wchodzą trzy rodzaje kreatyny, trzy rodzaje argininy, poza tym tauryna, betaina i L- glutamina. Pozostałe składniki tej niezwykle bogatej odżywki to beta- alanina, jabłczan cytruliny, L- norwalina, ornityna i wiele innych cennych substancji wpływających na to, że Horse Power jest tak dobrze postrzegana odzywka kreatynową.

Proponowana przez Ultimate Nutrition kreatyna jest biodostępna i świetnie rozpuszczalna, a połączenie w odżywce aż trzech kreatyn sprawia, że organizm jest zdolny do całkowitego wchłonięcia jej do krwiobiegu, a następnie przetransportowania do tkanki mięśniowej i wchłonięcia do mięśni z największą możliwą efektywnością. W opakowaniu producenta znajduje się pięćdziesiąt porcji, w dni nietreningowe przyjmuje się ją dwa razy po pól porcji, w dni natomiast treningowe- trzy razy, na czczo po przebudzeniu, pół godziny przed treningiem, a ostatnią porcję już po treningu.