IsoCool

Ultimate Nutrition IsoCool

IsoCool marki Ultimate Nutrition to odżywka białkowa, uważana za jeden z najlepszych preparatów proteinowych na rynku kulturystycznym. Suplement działa niezwykle szybko po treningu, zawiera najwyższej jakości izolat białka serwatkowego, składający się z funkcjonalnych białek anabolicznych i kompleksu najważniejszych aminokwasów egzogennych.

Poza świetnym smakiem odżywkę cechuje doskonała i błyskawiczna wchłanialność, dzięki czemu białka niemal natychmiast zostają przetransportowane do wnętrza komórek mięśniowych, a zachodzące procesy anaboliczne wpływają na niemal natychmiastowy rozrost mięśni. Producent twierdzi, ze jest to jedyny preparat na rynku o tak szybkim działaniu. Systematycznie stosowane białko serwatki wpływa na wzmocnienie układu odpornościowego, przyspiesza regenerację i odnowę organizmu po intensywnym wysiłku treningowym.

IsoCool to formuła białkowa najnowszej generacji, w jej skład wchodzi stuprocentowy izolat białkowy uzyskany w procesie ultrafiltracji w niskich temperaturach. Jest to białko bardzo dobrze przyswajalne, wzbogacone w aminokwasy rozgałęzione niezbędne do budowania suchej masy mięśniowej. Nie zawiera natomiast tłuszczów i węglowodanów.

Suplement diety IsoCool stosuje się dwa razy dziennie, preparat należy zmiksować z wodą lub sokiem owocowym, ewentualnie chudym mlekiem.