Iso Mass Xtreme Gainer

Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer

Iso Mass Xtreme Gainer to odżywka białkowa nazywana „wszystko w jednym”, ponieważ zawiera nie tylko mieszankę białek o przedłużonym wchłanianiu, ale także kompleks węglowodanów, siedem typów kreatyny potrzebnej do wzrostu mięśni, cztery typy glutaminy niezbędnej do regeneracji organizmu po treningu, kompleks witamin, mieszankę zdrowych kwasów tłuszczowych, oraz zestaw enzymów, które usprawniają absorpcję.

Przedstawiona odżywka białkowa została pomyślana jako suplement do budowania masy mięśniowej bez zbędnego tłuszczu. Białka, które zawiera odżywka są proteinami o przedłużonym wchłanianiu, oznacza to, że mięśnie pozostają odżywione przez cały dzień, również wieczorem przed snem. Iso Mass Xtreme Gainer dostarcza organizmowi białek i kalorii do rozwoju mięśni, ale również węglowodanów do odnowy glikogenu mięśniowego, kreatyny do transportu substancji niezbędnych do zwiększenia poziomu energii, budowy i regeneracji mięśni, oraz glutaminy odpowiedzialnej za metabolizm białka.

Formuła Iso Mass Xtreme Gainer zawiera także kompleks niezbędnych kwasów tłuszczowych, tak zwanych zdrowych, które chronią masę mięśniową, usprawniają procesy immunologiczne podczas fizycznego wysiłku oraz sprawiają, że organizm używa zapasów tłuszczów jako energii. Jeśli do tego dodamy jeszcze kompleks witaminowy, antyoksydanty i minerały, będzie jasne, dlaczego ten suplement diety uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie w tej kategorii odżywek.