Muscle Juice Revolution

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution

Odżywka Muscle Juice Revolution to formuła, która jest kombinacją ośmiu rodzajów białek, zawiera także węglowodany o różnym czasie wchłaniania. Kolejnym składnikiem tego suplementu jest glutamina, której dodatek znajdziemy w białkach, a poza tym w każdej porcji otrzymamy znaczny zastrzyk glutaminy. Jest to dipeptyd, który dostarcza energii i zwiększa zdecydowanie wytrzymałość organizmu, co przekłada się na zwielokrotnienie jego możliwości podczas treningu.

Białka zawarte w Muscle Juice Revolution jako doskonale dobrana mieszanka stopniowo są uwalniane do organizmu. Białka serwatkowe dają organizmowi aminokwasy natychmiast po ich zużyciu przez mięśnie, co wpływa skutecznie na proces budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Białka jajeczne natomiast to aminokwasy proste, rozgałęzione oraz kwas glutaminowy, taka mieszanka pozwala na całkowite przyswajanie białka przez organizm.

Znacznie dłużej są przyswajane kazeiniany wapnia oraz koncentrat białka mlekowego, ich trawienie, a następnie uwalnianie do organizmu trwa długo, dzięki temu substancje odżywcze wchłaniają się stopniowo, co pozytywnie wpływa na reakcje kataboliczne. Dodatkiem w tej formule jest węglowodan nowej generacji opatentowany przez Ultimate Nutrition, przechodzi on przez organizm zdecydowanie szybciej niż cukier, zwiększa zasób wody w krwiobiegu, bardzo szybko dostarcza do mięśni glikogen.

Warto dodać, że ten suplement zawiera także zdrowe tłuszcze, oleje Omega 3 oraz MCT, które wpływają na zmniejszenie stężenia złego cholesterolu na korzyść dobrego. Najlepsze efekty osiąga się stosując ten preparat przed snem.