Prostar Whey Protein

Prostar Whey Protein

Jeśli osobie stosującej suplementy diety i odżywki dla kulturystów zależy na uzyskaniu pięknej i nie otłuszczonej sylwetki, Prostar Whey Protein marki Ultimate Nutrition wydaje się idealnym rozwiązaniem. W skład tego preparatu wchodzi izolat białka serwatkowego o najwyższej wartości biologicznej, w dawce odżywki otrzymamy wszystkie niezbędne aminokwasy i białka aktywne, co znacząco wpływa na intensywne pobudzanie przemiany materii. Konsekwencją tego jest spalanie tkanki tłuszczowej na rzecz rozwoju masy mięśniowej.

Białkowa odżywka zawiera najwyższej jakości serwatkę ze wszystkimi frakcjami białka uzyskanego według najnowszych technologii, w niskiej temperaturze, z użyciem ultrafiltracji oraz wymiany jonów. W takim procesie uzyskuje się białko w jak najczystszej postaci, wolne od tłuszczu i laktozy. Innowacją jest fakt, że po usunięciu zbędnych składników nie wprowadzono na ich miejsce niczego, uzyskując w ten sposób czyste białko.

Ta proteinowa odżywka ma świetny smak, miesza się ją z wodą lub sokiem owocowym. Jeśli pragniemy uzyskać wspaniałą sylwetkę bez tłuszczu, za to z wyrzeźbionymi doskonale mięśniami, warto sięgnąć po któryś ze smakowitych, pachnących i smakujących jak dobre lody zestaw Prostar Whey Protein. Stosuje się te odżywkę zamiast drugiego śniadania, a także po treningu.